UŚMIECH DO KOŃCA

Wpis

czwartek, 12 lipca 2018

WRESZCIE NIEMCY USŁYSZELI PRAWDĘ

Od wielu lat żyjemy w świecie politycznej poprawności. Nie można nikomu wygarnąć prawdy. Każde słowo trzeba ważyć. I najlepiej udawać, że nic złego się nie dzieje.

  Wreszcie ktoś powiedział Niemcom całą prawdę fałszywym sposobie postępowania. Donald Trump podczas otwarcia szczytu NATO - bez większych ceregieli - stwierdził, że Niemcy są ,,zakładnikami Rosji’’. A jednocześnie domagają się od USA obrony swoich granic. Nie czarujmy się potomkowie germańskich plemion  wspierają finansowo Kreml  poprzez GAZPROM. I uzależnili energetycznie ojczyznę Goethego w 70 procentach od gazu z Rosji.

  Sąsiedzi Polski zza Odry - wspólnie z Rosją - od wieków wywołują wszelkie militarne konflikty na Starym Kontynencie. Proszę pozwolić, że wspomnę tylko pakt Ribbentrop - Mołotow z 1939 roku, który odtworzył III Rzeszy drogę do swobodnego ataku na Polskę 1 września 1939 roku i ZSRR drogę  do aneksji połowy II RP w 1939 roku, a potem do stworzenia marionetkowego PRL-u 22 lipca 1944 roku.

   Teraz jest wcale nie lepiej niż w 1939 roku. Niemcy wspólnie z Rosją - przez budowę po dnie Bałtyku Rurociągu Nord Stream - doprowadzili do aneksji Krymu oraz konfliktu w Donbasie. A teraz zarówno Berlin jak i Moskwa udają niewiniątka.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
mmmarciniak
Czas publikacji:
czwartek, 12 lipca 2018 15:41

Polecane wpisy

 • OCENA FILMU ,,NIEPODLEGŁOŚĆ"

  W poniedziałek 12 listopada 2018 roku – podobnie jak liczne rzesze telewidzów w naszym kraju – z zainteresowaniem oglądałem dokumentalny film ,,Niep

 • UCZCIWOŚĆ I NIEOMYLNOŚĆ

  Świętoszkiem może być każdy. Wystarczy się nazwać sprawiedliwym. I głosić wszem oraz wobec, że działamy zgodnie z obowiązującym prawem.    Niestety ż

 • TO DOPIERO BYŁ MARSZ !

  Ciekawe co nam teraz mają do powiedzenia wielcy oraz mądrzy konstytucjonaliści, a także  miłośnicy wolnych sądów? Podobał się 11 listopada 2018 w Warszawie

Komentarze

Dodaj komentarz

 • fg2002 napisał(a) komentarz datowany na 2018/07/12 16:17:53:

  To prawda. - Trump, jak kiedyś prezydent Reagan i premier Thatcher, mówią ludzkim językiem, jak prawdziwym mężczyznom przystoi. Gdy oni ZSRR oficjalnie nazwali imperium zła, inni dyplomatycznie mlaskali, jak teraz..

 • mmmarciniak napisał(a) komentarz datowany na 2018/07/13 17:54:36:

  Fg :) Trump też ma swoje interesy, czyli na zbyciu:
  - gaz łupkowy
  - militarny sprzęt z XX wieku, który USA zastępuje kosmicznymi technologiami.
  Jednak Niemcom wreszcie należało wytknąć fałszywą grę. I za to brawo dla prezydenta Trumpa.
  Pozdrawiam i dziękuję za komentarz.

Dodaj komentarz